Διαβάστε περισσότερα: Άρθρα neapnyka-post-rss | Σχόλια neapnyka-comments-rss

Εκλογές Υπηρεσιακών Συμβουλίων στο ΥΠΠΟΑ Δευτέρα 5.12.2016

0 σχόλια
Εκλογές Υπηρεσιακών Συμβουλίων στο ΥΠΠΟΑ  Δευτέρα 5.12.2016

Συνάδελφοι,

οι εκλογές για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων των μονίμων και με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου υπαλλήλων στα Υπηρεσιακά Συμβούλια του ΥΠΠΟΑ  θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 5.12.2016  στο κτήριο της Κεντρικής Υπηρεσίας του ΥΠΠΟΑ (Μπουμπουλίνας 20-22, 3ος όροφος), κατά τις ώρες 08:00 – 17:00, σύμφωνα με το ΥΠΠΟΑ/ΓΔΔΥΗΔ/ΔΔΑΑΔ/ΤΔΑΔΤΠ/371507/36431/33070/26181/7-11-2016 έγγραφο της Διεύθυνσης Διοίκησης & Ανάπτυξης Ανθρωπίνου Δυναμικού”.

Στους υπαλλήλους παρέχεται τρίωρη διευκόλυνση.

Ακόμη:

  • Η ψηφοφορία είναι υποχρεωτική για όλους τους μόνιμους και με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου υπαλλήλους του ΥΠΠΟΑ
  • ψηφίζουμε με αστυνομική ταυτότητα
  • Το μη σταυροδοτημένο ψηφοδέλτιο συνδυασμού θεωρείται άκυρο. Σημειώνουμε με σταυρό προτίμησης μέχρι δύο (2) υποψηφίους.
  • Για τους μεμονωμένους υποψηφίους (που δεν συμμετέχουν σε ψηφοδέλτιο συνδυασμού) δεν απαιτείται σταυρός προτίμησης.
  •  Όσοι ψηφίζουν από την επαρχία, με αλληλογραφία πρέπει να ταχυδρομήσουν τον ειδικό φάκελο ψηφοφορίας το ταχύτερο δυνατό, ώστε να έχει φτάσει στις Εφορευτικές Επιτροπές μέχρι την ημερομηνία των εκλογών (3-12-2016). Φάκελοι που θα φτάσουν στις Εφορευτικές Επιτροπές μετά τη λήξη της ψηφοφορίας θεωρούνται εκπρόθεσμοι και δεν λαμβάνονται υπόψη.

Συνάδελφοι,

Στις επικείμενες εκλογές των υπηρεσιακών συμβουλίων, σας καλούμε να στηρίξετε το συνδυασμό της ΑΥΤΟΝΟΜΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ, αν θέλετε αιρετούς  εκπροσώπους που θα υπερασπίζονται κάθε νόμιμο δικαίωμα όλων ανεξαιρέτως των συναδέλφων, μακριά από τη λογική των «παραταξιακών διευκολύνσεων» και των «προσωπικών εξυπηρετήσεων».

 

ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ

A’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

(αρχαιολόγοι, ιστορικοί τέχνης, ιστορικοί, εθνογράφοι/ανθρωπολόγοι κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
2 ΚΑΤΤΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΑΝΤΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΓΚΥ) `ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ.ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
4 ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΠΑΛΑΙΟΑΝΘΡ. ΣΠΗΛ.

 A’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ

(αρχαιολόγοι, ιστορικοί τέχνης, ιστορικοί, εθνογράφοι/ανθρωπολόγοι κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΚΑΡΟΥΤΑ ΟΛΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΔΕΑΜ
2 ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΠΑΛΑΙΟΑΝΘΡ. – ΣΠΗΛ..
3 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΛΙΩΝΗΣ ΔΕΔΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
5 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
8 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ

Β’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 

(συντηρητές, διοικητικοί κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ Α Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΫΠ & ΟΙΚΟΝ. Δ.
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Β ΕΘΝ. ΑΡΧΑΙΟΛ. ΜΟΥΣΕΙΟ
3 ΓΕΣΑΦΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕ ΦΟΤΟΓΡΑΦΩΝ Α Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΣΤ. ΑΡΧ. ΜΝΗΜΕΙΩΝ
4 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ Η/Υ Α ΔΝΣΗ ΗΛΚΤΡ. ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
5 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥΑΥΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΑΡΧΑΙΟΛ. ΜΟΥΣ. ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΚΑΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
8 ΚΟΝΤΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤ.
9 ΛΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ.. -ΟΙΚΟΝ Α ΔΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. Κ Α.Α.ΑΔ.
10 ΜΗΛΑΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. – ΟΙΚΟΝΟΜ. Β ΜΟΥΣ. ΕΛΛΗΝ. ΛΑΙΚ. ΤΕΧΝΗΣ
11 ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. – ΟΙΚΟΝΟΜ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΚΑΒΑΛΑΣ
12 ΞΥΔΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΕΛΛΗΝ. ΛΑΙΚ. ΤΕΧΝ
13 ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
14 ΠΡΟΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α Δ/ΝΣΗ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ & Ν. ΜΝ.
15 ΣΤΑΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΚ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ Α ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
16 ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ

(συντηρητές, διοικητικοί κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΤΕΧΝ .ΣΥΝΤ.ΑΡΧ&ΕΡΓ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
3 ΔΑΝΙΑ ΙΣΜΗΝΗ `ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ- ΓΡΑΜΜΑΤ Γ Δ/ΝΣΗ ΠΡ. ΑΝΑΣΤ. ΝΕΟΤ
4 ΚΑΓΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ ΤΕΧΝ .ΣΥΝΤ.ΑΡΧ&ΕΡΓ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
5 ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ- ΟΙΚΟΝΟΜ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
6 ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΠΙΓΡ-ΜΟΜΙΣΜ ΜΟΥΣ
7 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
8 ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.
9 ΜΕΞΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕ ΤΕΧΝ .ΣΥΝΤ.ΑΡΧ&ΕΡΓ Β ΜΟΥΣ. ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝ
10 ΜΠΟΥΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΜΟΥΣ. ΒΥΖΑΝΤ. ΠΟΛΙΤΙΣΜ.
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
12 ΠΙΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΧΑΙΑΣ.
13 ΦΡΑΝΤΖΙΚΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΕ ΣΥΝΤ. ΑΡΧ&ΕΡΓ. ΤΕΧΝ Α ΥΠ. ΣΥΝΤ. ΜΝ. ΑΚΡΟΠΟΛ.

Γ’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 

(μηχανικοί, σχεδιαστές κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
2 ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Β ΔΝΣΗ ΑΝΑΣΤ. ΑΡΧ. ΜΝ.
3 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Α ΕΦΟΡ.ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
4 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤ..
5 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Α Υ.Ν.Μ. Τ.Ε.

ΑΤΤΙΚΗΣ

6 ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ.

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Α Υ.Ν.Μ. Τ.Ε.

ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚΕΔ.

Δ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

(αρχαιοφύλακες: ημερήσιοι, νυχτοφύλακες)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. Κ .Χ. ΑΣΚΛ. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
2 ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΑΡΧ/ΚΟΙ ΧΩΡΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3 ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΑΡΧΑΙΟΛ. ΜΟΥΣ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ΧΩΡΟς ΠΕΛΛΗΣ
5 ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΑΡΧ. ΧΩΡΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
6 ΖΑΜΙΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ ΧΩΡΟΣ ΠΕΛΛΗΣ
7 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΛΟΥΚΑΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ ΧΩΡΟΙ ΔΕΛΦΩΝ
8 ΗΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΧΩΡΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥ
9 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ ΧΩΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
10 ΚΑΠΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΚΑΣΤΡΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
11 ΚΑΛΕΡΑΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
12 ΚΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. Κ’ ΧΩΡ. ΚΩ  Κ΄ΑΣΚΛΗΠ.
13 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΕΠΙΓΡ. – ΝΟΜΙΣΜ. ΜΟΥΣΕΙΟ
14 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) ΦΩΤΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. Κ’ ΒΥΖ. ΜΝΗΜ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
14 ΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ ΧΩΡΟΣ ΠΕΛΛΗΣ
15 ΜΑΡΑΘΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ          Α ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
16 ΜΠΕΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. Κ΄ ΧΩΡΟΙ ΑΙΓΙΝΗΣ
17 ΝΤΟΥΜΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
19 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ΄ ΧΩΡΟΙ ΔΕΛΦΩΝ
20 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
21 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΣΥΛ. Κ’ ΧΩΡ. ΔΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
22 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣΕΙΟ Κ’ ΧΩΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
23 ΤΑΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΕΘΝΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛ. ΜΟΥΣΕΙΟ
24 ΤΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΣΥΛΛ. Κ΄ ΧΩΡ. Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
25 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. ΒΤΖ, ΠΟΛΙΤ.
26 ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Α ΜΟΥΣ. ΣΤ. ΑΤΤΑΛ. Κ’ ΑΡΧ. ΑΓ.
27 ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Γ ΜΟΥΣΕΙΟ ΑΚΡΟΠ. Κ΄ ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ

Δ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ

(αρχαιοφύλακες: ημερήσιοι, νυχτοφύλακες)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Β ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ
2 ΑΓΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Β ΜΟΥΣ. ΣΤ. ΑΤΤΑΛ. Κ΄ ΑΡΧ. ΑΓ.
3 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (ΑΚΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΑΚΡΟΠ. Κ’  ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ.
4 ΓΕΝΝΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΒΥΖΑΝΤ. Κ΄ ΧΡΙΣΤΙΑΝ. ΜΟΥΣΕΙΟ
3 ΓΚΕΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΑΚΡΟΠ. Κ’  ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ.
4 ΒΑΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΕΘΝΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛ. ΜΟΥΣΕΙΟ
5 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΑΣΙΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΒΥΖΑΝΤ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
6 ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. Κ’  ΧΩΡ. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
7 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΧΩΡ. ΟΛΥΝΘΟΥ ΧΑΛΚΙΔ.
8 ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. Κ’  ΧΩΡ. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
9 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. Κ’  ΧΩΡ. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
10 ΣΤΡΑΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΒΥΖΑΝΤ. Κ΄ ΧΡΙΣΤΙΑΝ. ΜΟΥΣΕΙΟ
11 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΑΚΡΟΠ. Κ’  ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ.
12 ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Α ΜΟΥΣ. ΑΚΡΟΠ. Κ’  ΠΕΡΙΞ ΧΩΡΟΙ
13 ΧΑΡΧΑΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ Β ΜΟΥΣ. ΣΤ. ΑΤΤΑΛ. Κ΄ ΑΡΧ. ΑΓ.

Ε’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

(εργατοτεχνίτες, μαρμαροτεχνίτες, προσωπικό καθαριότητας κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΚΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
2 ΚΛΗΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΓΓΕΛΟΣ ΚΛΗΜΗΣ ΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΘΗΝΩΝ
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤ.
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΥΠ. ΣΥΝΤ. ΜΝ. ΑΚΡΟΠΟΛ.

Ε’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ

(εργατοτεχνίτες, μαρμαροτεχνίτες, προσωπικό καθαριότητας κλπ)

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΥΠ. ΣΥΝΤ. ΜΝΗΜ. ΑΚΡΟΠ.
2 ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ.
3 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Β ΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ.
4 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Α ΝΟΤΙΑ ΚΛΙΤΥΣ ΑΚΡΟΠ.